На Херсонщині пройшов 4-й Таврійський туристичний конгрес: Украина, Новая Каховка, 4 таврийский туристический конгрес, туризм, регионы, развитие,

Главная / Блоги / На Херсонщині пройшов 4-й Таврійський туристичний конгрес
RSS-канал, экспорт блогов
 
На Херсонщині з 19 по 21 травня пройшов 4-й Таврійський туристичний конгрес
Ініціаторами організації та проведення Таврійського туристичного конгресу стали ГС "Таврійський туристичний альянс”, ГО "Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад”, КП "Агенція регіонального розвитку” Новокаховської міської ради.
 
У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, заступник начальника управління туризму та курортів, начальник відділу рекреаційно-курортних територій Тетяна Таранова, радник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Ігор Йосипенко, депутат обласної ради Віктор Деркач, директор Національного парку "Нижньодніпровський" Олексій Чачібая, заступник Новокаховського міського голови Володимир Сироватка, провідні спеціалісти в галузі туризму з різних регіонів України, представники туристичного бізнесу, керівники інвестиційних проектів, закладів відпочинку та оздоровлення Херсонщини, власники об’єктів сільського зеленого туризму - всього більше 100 осіб.
Перший день заходу пройшов в с. Веселому, Бериславського району. Чудова атмосфера гостинності панувала в винному шато князя Трубецького, яке зустрічало гостей конгресу: спеціалістів туристичної галузі з різних регіонів, представників турбізнесу, чиновників з районої та обласної держадміністрації різних областей України, співробітників заповідників, природних парків Херсонщини, керівників інвестиційних проектів. В програмі заходу були корисні презентації інноваційних проектів, обмін досвідом, робота демонстраційних та бізнес-майданчиків. Важливою частиною першого дня конгресу стало представлення туристичних продуктів природоохоронних територій Південної Таврії.
У своєму виступі Олександр Гомон зазначив: "Наш край має унікальні природні умови і потенціал для розвитку туристичної сфери. Бериславський район є найбагатшим у Херсонській області за кількістю пам'ятників археології, історії та архітектури - створює виняткові умови для розвитку науково-пізнавального туризму. Залишки давніх поселень, пізньоскіфських городищ, турецьких фортець Казикермен і Тягин, унікальні православні та лютеранські храми, поєднані з мальовничими скелястими берегами Каховського водосховища та зеленими плавнями, справляють на мандрівників незабутнє враження. Гордість району – "Виноробне господарство Князя Трубецького” в селі Веселе, єдине історичне шато в Україні, що сьогодні успішно продовжує виноробні традиції, закладені ще в 1896 році”.
Одразу по завершенню пленарної частини було розпочато роботу чотирьох тематичних секцій: "Туристичний продукт природоохоронни територій Південної Таврії та його промоція на ринку для розвитку внутрішнього та вїзного туризму”, "Майстер клас Андрія Баша”, "Презентація Асоціації шеф-поварів півдня України” та  "Діалог професіоналів: "Винний туризм – практика сьогодення та перспективи розвитку”. Винні та гастрономічні тури як туристичний продукт”.
Учасники конгресу працювали в конференц-залі виноробного господарства, в оточенні фотовиставок, художніх робіт учасників пленеру «Чорнянка FUTURUM», виставкових стендів заповідників Півдня України та творів майстрів народних ремесел. Цікавою складовою конгресу було проведення круглих столів з обговоренням напрямків розвитку туристичних заходів нової формації.
20 і 21 травня для учасників конгресу було проведено декілька презентаційно-рекламних турів з демонстрацією туристичних природоохоронних територій Херсонщини, екологічного та активного туризму, історико-культурної спадщини та фрагментів Таврійського винно-гастрономічного туру
Місцями локації стали: комплекс зеленого екологічного туризму «Козак», рибовідтворювальний комплекс та база відпочинку і рибальства «Сатурн і Ко», степові водоспади Херсонщини, яхт-клуб «Максім Марін»,садиба зеленого екологічного відпочинку «Золотий фазан», НПП «Олешківські піски» ті ін..
На базі зеленого туризму «Козак», яка є своєрідними «воротами» в нацпарк «Нижньодніпровський», його директор Олексій Чачібая представив інформаційний банер – візитну картку «Нижньодніпровського».
Далі, слідуючи за маршрутом конгресу, учасники змогли в реальних умовах оцінити і отримати незабутні враження від рекреаційно-туристичного потенціалу Херсонської області.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Гости не могут голосовать. Зарегистрируйтесь здесь или авторизируйтесь

-2 -1 0 +1 +2


Гости не могут комментировать. Зарегистрируйтесь здесь или авторизируйтесь
  Комментариев (0)
Со всего света
Рекомендуем туры
Украина 7 дн. 2600 грн.
Чехия 6 дн. 18000 грн
Япония 9 дн. 10000 грн.
Разное 7 дн. 4500 грн
Украина 21 дн. 120 грн.
Япония 7 дн. 24339 грн
Азербайджан 7 дн. 426 грн.
Алжир 7 дн. 154 грн
Швейцария 14 дн. 0 грн.
Швейцария 10 дн. 0 грн
Все туры >>>
Объявления участников
graulis | 2017-12-08.
Предлагаю комфортное размещение в отдельных номерах - все полные "Люксы" ( комната,кухня,сан.узел - в каждом ) в небольшом частном гостевом доме, в Крыму - Алушта, с. Солнечногорское, с закрытой терри ... >>>
urbiset | 2017-07-19.
Агентство "Urbis et Orbis" организует: Все типы свадебных церемоний в Чехии , Италии , Австрии, Турции, Кипре, Доминиканской республике, венчание в Израиле: Гражданская и Юбилеи свадеб Православное и ... >>>
globallus | 2017-07-11.
Добрый день! Работаю переводчиком и медицинским координатором более 7-ми лет. Живу в Сеуле. Знание корейского – высший уровень, русский – родной язык. Опыт работы переводчиком в таких организациях, к ... >>>
4 фото Украина
Добавлено 20.07.2019 в 02.35
Yuliana
17 фото Украина
Добавлено 16.12.2018 в 12.04
stas
28 фото Украина
Добавлено 14.12.2018 в 20.23
stas
12 фото Грузия
Добавлено 30.10.2018 в 08.12
stas
39 фото Украина
Добавлено 12.06.2018 в 15.45
stas
3 фото Нидерланды
Добавлено 04.06.2018 в 18.13
IraAkula
Подписка на рассылку
Ищу попутчика
Myko | 2017-08-07.
Мужчина из Украины ищет Мужчину для поездки в Ирак Дата выезда: 2017-08-17 ... >>>
PAA51 | 2017-07-28.
Мужчина из России ищет Женщину для поездки в Италию Дата выезда: 2017-11-28 ... >>>
Turlover | 2017-07-24.
Смешанная компания из Украины ищет Все равно кого для поездки в Вьетнам Дата выезда: 2017-09-17 ... >>>
Со всего света
bigmir)net TOP 100